BMW X4
BMW X4 (vm. 2018)
Huippu varusteltu Suomi-Auto!
• Suomi-auto
• 2. Omistajalta
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• Neliveto
• 2xPyörät, 2x18" Alumiinivanteet
• Sumuvalot
• Vetokoukku; esiin taittuva
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Kolmessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeus- ja sivuttaistuen säätö
• Isofix, Mukiteline, Rek.-17
• Automaattivaihteisto, 8-vaihteinen
• Automaattinen ilmastointi
• Vakionopeussäädin; Adaptiivinen
• Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
• Metalliväri - Kastanien Bronze
• Nahkaverhoilu Nevada - Oyster
• Ajotietokone
• Navigointijärjestelmä Professional
• Peruutustutka eteen ja taakse
• 8xAirbag, Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
• Seisontalämmitys / tuuletus kaukokäytöllä
• Urheiluistuimet edessä
• Lämmitettävät etuistuimet
• Rattivaihteet
• Hätäpuhelujärjestelmä
• Kaistavahti
• Sporttiratti
• Kaukovaloautomatiikka
• ConnectedDrive
• Tele/Remote Services
• Alamäkihidastin
• Sähköisesti taittuvat ulkopeilit
• Automaattisesti himmentyvä taustapeili
• Bluetooth handsfree Business ja USB-liitäntä sis.Audio Streaming
• Sisäänrakennettu SIM-kortti
• xDrive status -näyttö
• Servotronic
• Ajodynamiikkakytkin (sis. Comfort, Sport ja ECO PRO -ohjelmat)
• Sadetunnistin
• Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
• Avaimeton moottorin käynnistys
• Keskuslukituksen kaukokäyttö avaimella, 2 avainta
• Harman Kardon Surround System -kaiutinjärjestelmä
• Radio BMW Professional, sis. 6,5" näytön ja iDriven, 6 kaiutinta
• Head-Up -näyttö tuulilasissa
• Takaluukun automatiikka
• Driving Assistant Plus - järjestelmä
• Mukautuvat LED ajovalot
• Tummennetut taka- ja takasivuikkunat
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHead-Up-näyttöHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLukkiutumattomat jarrut (ABS)NahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 196000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 212 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 5.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 136 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12/2017 |
| Edellinen katsastus | 10/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2335 kg |
| Omamassa | 1825 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Beige |
| Rekisteritunnus | BUU-528 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

