Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander (vm. 2016)
Kesärenkaat 6mm pintaa 18" Mitsubishin alumiinivanteilla
Talvirenkaat nastat 9mm pintaa 16" alumiinivanteilla
7-Paikkainen
Metalliväri
Xenon-ajovalot
Rock Ford Audio äänentoistojärjestelmä
Bluetooth
Navigaattori
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Irroitettava vetokoukku
Pysäköinti kamera
Pysäköinti tutka takana ja edessä
Sähkötoiminen takaluukku
Sähkötoiminen kuljettajan istuin
Nahkasisusta
Automaattinen ilmastointi
Alamäki avustin
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Vakionopeudensäädin
Monitoimi ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sumuvalot
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummenetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
AUX/USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 210000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| Iskutilavuus | 2.3 cm3 |
| Keskikulutus | 5.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.9 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.2 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 154 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2016 |
| Edellinen katsastus | 5/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2260 kg |
| Omamassa | 1685 kg |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | BVH-181 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

