Volkswagen Crafter
Volkswagen Crafter (vm. 2020)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja, Viim. huolto 191tkm
• Ylläpitolaturi
• Sisäpistoke
• 2xPyörät
• LED-lisävalo, Työvalot taakse
• Vetokoukku
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki kuljettajalle
• Kuljettajan istuimen korkeus ja ristiseläntuen säätö
• Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
• Mukiteline, Jäähdytettävä hanskalokero
• Ilmastointi
• Vakionopeudensäädin
• ESP-ajonvakautusjärjestelmä
• Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastinkellolla ja kaukosäätimellä
• Turvatyyny kuljettajalle
• Ajotietokone
• ErgoComfort-istuin kuljettajalla
• Kuljettajan ja etumatkustajan istuinlämmitys
• Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
• 2.akku erotinreleellä
• Sähköiset lasinnostimet etuovissa
• Kauko-ohjattu keskuslukitus, sisäkäyttöpainikkeet tavaratilan lukitukselle
• Comfort-paketti Monitoimiohjauspyörä, ajastinkello ja kaukosäädin polttoainekäyttöiseen lisälämmittimeen, Comfort+ -istuin
• Radio Composition Audio, Bluetooth
• Liukuovi molemmilla puolilla
• Umpinaiset takapariovet, vakiosaranat
• Led-valaistus tavaratilassa
• Led-ajovalot
• Astinlauta, takapuskuriin
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLED-ajovalotMonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Muu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 200000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 130 kW |
| Huippunopeus | 165 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 7.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 7 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 199 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9/2020 |
| Edellinen katsastus | 7/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 3000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2101 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | BXT-216 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

