BMW 330
BMW 330 (vm. 2022)
Korkotarjous 1,99% Hyödynnä kampanjaetu ja hanki unelmiesi auto edullisella 1,99% korolla + Kulut.
Kampanja voimassa 15.04-15.05 Edellyttää hyväksytyn rahoituspäätöksen Santanderilta
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kysy myös kotiintoimitusta!
1. Omisteinen Ruotsista tuotu leasing auto. Hinta sisältää rekisteröinnin Suomen kilpiin. ALV- vähennyskelpoinen autoverottomasta hinnasta.
Tästä autosta sinulle lisää kertoo asiantuntijamme Jukka-Pekka numerosta: 040 016 2321. Kysy myös kotiintoimitusta!
Kesärenkaat Bridgestone 17" Bmw:n alumiinivanteilla pintaa 5mm
Talvirenkaat nastat Nokia Hakkapeliitta 18" Bmw:n M Sport aluminivanteilla pintaa 7,5mm
Merkkiliikkeen huoltohistoria: 20tkm, 35tkm, Seuraava huolto: 65tkm/ 06.2027
SOH- 92,2%
Ulkonäkö & varustepaketit:
Sport-Line shadow line korostuksella
Led-Ajovalot
Sumuvalot
Tummennetut taka- ja sivulasit
Ambient tunnelma valaistus
Mukavuus & sisätilat:
Urheiluistuimet
Puolinahkaverhoilu
Penkinlämmittimet
Lämmitettävä ohjauspyörä
Automaattinen ilmastointi
Sähkötoiminen takaluukku
Akkukäyttöinen lisälämmitin (Blow By Heater)
Teknologia & infotainment:
Navigointi
Digimittaristo
Bluetooth / Android Auto / Apple Car Play
HIFI ( High fidelity äänentoistojärjestelmä)
Monitoimiohjauspyörä
Älypuhelimen langaton lataus
Turvallisuus & avustinjärjestelmät:
Kaistavahti
Peräänajovaroitus
Jalankulkija varoitus
Automaattinen hätäjarrutus
Liikennemerkin tunnistin
Pysäköintitutkat takana ja edessä
Isofix
Ajomukavuus & hallinta:
Vakionopeudensäädin
Ajotapavalitsin
Sadetunnistin
Automaattinen taustapeilin himmennys
Käytännöllisyys & varusteet:
Avaimeton käynnistys
Sähkötoiminen vetokoukku
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTavaratilan lämmönsäätölaiteTavaratilan turvaverkkoTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 40000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 190 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~48 km |
| Akkukapasiteetti | 12 kWh |
| Edellinen katsastus | 7/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2425 kg |
| Omamassa | 1965 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | CGO884 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

