BMW 520
BMW 520 (vm. 2009)
• Suomi-auto
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/chm-695/
• Huoltokirja, Viim. huolto 359tkm
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät, 2x17" Alumiinivanteet
• Sumuvalot
• Vetokoukku
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Suksiluukku
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeus- ja ristiseläntuen säätö
• Isofix, Mukiteline
• Ilmastointiautomatiikka
• Vakionopeussäädin
• DSC ajovakaudenhallintajärjestelmä
• Metalliväri
• Ajotietokone
• Sähkötoimisesti säädettävät ulkopeilit
• Xenon-ajovalot päivävaloautomatiikalla
• Pysäköintietäisyyden valvonta edessä ja takana
• Sähkötoimiset ikkunat mukavuustoiminnolla
• 8xAirbag
• Kaukokeskuslukitus
• Lämmitettävät etuistuimet
• Etuistuinten osittainen sähkösäätö
• Sadetunnistin
• AUX-In liitäntä
• Radio BMW Business CD
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSisätilanpistokeSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 367000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 130 kW |
| Huippunopeus | 229 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 149 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 9/2009 |
| Edellinen katsastus | 7/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2060 kg |
| Omamassa | 1595 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Beige |
| Rekisteritunnus | CHM-695 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

