Mercedes-Benz ML
Mercedes-Benz ML (vm. 2012)
Turbo uusittu 394tkm
Kesärenkaat Pirelli 17" Mercedes-Benz alumiinivanteilla
Talvirenkaat nastat Kumho 17" Mercedes-Benz alumiinivanteilla
Metalliväri
Bluetooth
Kattoluukku
Navigaattori
Sähköinen vetokoukku
Pysäköinti tutka takana ja edessä
Vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkaverhoilu
Sähkösäätöinen kuljettajan ja matkustajan istuin
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Led-päivä ajovalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
CD-Soitin
AUX/USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukku
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2012 |
| Mittarilukema | 394000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 9 s |
| Iskutilavuus | 2.1 cm3 |
| Keskikulutus | 6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.4 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 158 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2014 |
| Edellinen katsastus | 12/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2950 kg |
| Omamassa | 2160 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | CJC-458 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

