Ford Kuga
Ford Kuga (vm. 2013)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kiinnostuitko? Ota yhteyttä ja kysy rohkeasti tarjousta myyjältämme Elmeri Nieminen 044 400 0011
Viimeisin huolto 146tkm
Kesärenkaat 17" Fordin alumiinivanteilla
Talvirenkaat nastat uudenveroiset 16" alumiinivanteilla
Titanium
Metalliväri
Sony äänentoistojärjestelmä
Xenon-ajovalot
Bluetooth
Navigaattori
Vetokoukku
Pysäköinti kamera
Pysäköinti tutka edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Puolinahka verhoilu
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin
Avaimeton käynnistys
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Led-päivä ajovalot
Sumuvalot
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka / sivulasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
CD-soitin
AUX / USB
Mukiteline
Kyynärtuki
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinPysäköintitutkaSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytUSBVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 150000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 134 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Iskutilavuus | 1.6 cm3 |
| Keskikulutus | 7.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.3 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 179 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4/2021 |
| Edellinen katsastus | 12/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2200 kg |
| Omamassa | 1682 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | CNR-222 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

