Mercedes-Benz E
Mercedes-Benz E (vm. 2020)
• Tähän autoon korko 1,99% 15.5.2026 asti!!!!!!
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja, Viim. huolto 71tkm
• Akun SOH 80,9% (Aviloo Flash)
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/coj-541/
• 2xPyörät, 2x18" Alumiinvanteet
• Vetokoukku; sähköisesti esiin taittuva
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Kolmessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeus- ja ristiseläntuen säätö
• Isofix, Jäähdytettävä hanskalokero, Mukiteline
• Ajovakaudenhallintajärjestelmä
• Automaatti-Ilmastointi Thermatic
• Dynamic select -katkaisin
• Vakionopeudensäädin
• Navigointijärjestelmä
• Lisälämmitin
• Nahka-/kangasverhoilu
• Metalliväri
• LED-ajovalot
• Ajotietokone
• Laajennetut MBUX-toiminnot
• Pysäköintitutkat edessä ja takana
• Peruutuskamera
• 8xAirbag, Automaattinen etuturvatyynyn poiskytkentä
• Sähköikkunat
• Kaukokeskuslukitus
• Sähköisesti taittuvat ulkopeilit
• Etuistuinlämmitys
• Aktiivinen jarrutusavustin
• Avantgarde ulkopuoli + Avantgarde sisäpuoli
• Peilipaketti
• Hätäpuhelujärjestelmä
• Widescreen cockpit, 2 x 12,3 tuuman näytöt
• MercedesBenz Me-järjestelmä
• Blis
• AttentionAlert
• MB Connect
• Bluetooth
• Sadetunnistin
• Automaattisesti himmentyvä taustapeili
• Soitin
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLED-ajovalotNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukku
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Hybridi (diesel/sähkö) |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 72000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 143 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 1.7 l/100km |
| Toimintasäde | ~47 km |
| Akkukapasiteetti | 13 kWh |
| Co2-päästöt | 35 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2020 |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2700 kg |
| Omamassa | 2060 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | COJ-541 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

