Mercedes-Benz A
Mercedes-Benz A (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kysy myös kotiintoimitusta!
Suomi-Auto
1-Omisteinen
Uudet Kesärenkaat 17" Alumiinivanteilla
Talvirenkaat kitkat Michelin 7mm pintaa 17" Mercedes-Benz alumiinivanteilla
Huollot: 20, 35, 53, 71
Ulkonäkö ja valaistus:
Led-Ajovalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Musta sisäkaton verhoilu
Turvallisuus, pysäköinti ja ajoavustimet:
Törmäys varoitin
Aktiivinen kaistavahti
Liikennemerkin tunnistin
Kuljettajan vireystilan vahti
Isofix
Pysäköinti avustin
Pysäköinti tutkat edessä ja takana
Pysäköintikamera
Mukavuus, sisätilat ja ajaminen:
Wide-Screen ( Digimittaristo )
Automaattinen Ilmastointi
Sähkökäyttöinen lisälämmitin ajastimella ( Blow By Heater )
Nahka / Kangas verhoiltu urheiluistuimet
Penkinlämmittimet
Ajotietokone
Ajotapa valitsin
Vakionopeudensäädin
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Monitoimi ohjauspyörä
Rattivaihteet
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeuden ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Kääntyvä takaselkänoja 40/60
Tavaratilan näkösuoja
Teknologia, media ja liitettävyys:
Bluetooth / Apple Car Play / Android Auto
Navigointijärjestelmä
Sadetunnistin
Avaimeton käynnistys
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 71000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 118 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Iskutilavuus | 1.3 cm3 |
| Toimintasäde | ~75 km |
| Akkukapasiteetti | 15.6 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 5/2021 |
| Edellinen katsastus | 3/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2155 kg |
| Omamassa | 1680 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | CPC-314 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

