Ford Transit Courier
Ford Transit Courier (vm. 2021)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• 360-Kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/cpk-159/
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät
• Sumuvalot
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki kuljettajalle
• Kuljettajan istuimen korkeus ja ristiseläntuen säätö
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Mukiteline
• Ilmastointi, manuaali
• ESP, Mäkilähtöapu
• Ajotietokone
• Sähkötoimiset etusivuikkunat, kuljettajan puolen ikkuna yhdellä painalluksella alas
• 4xAirbag, Etumatkustajan airbagin poiskytkentä
• Kauko-ohjattava keskuslukitus
• Lämmitettävä tuulilasi, lämmitettävät pesusuuttimet
• Lämmitetttävät etuistuimet
• Lisälämmitin tavaratilaan
• Sähkösäätöiset ulkopeilit
• Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
• Pariovet takana, Liukuovi molemmilla puolilla
• Ford Connected Radio, Bluetooth Handsfree ja My Ford Dock -älypuhelinteline
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / moottorilämmitinLämmitettävä tuulilasiOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Muu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 136000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 55 kW |
| Iskutilavuus | 1.5 cm3 |
| Keskikulutus | 5.4 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 131 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12/2021 |
| Edellinen katsastus | 10/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 540 kg |
| Vetokyky jarruitta | 540 kg |
| Kokonaismassa | 1860 kg |
| Omamassa | 1389 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Punainen |
| Rekisteritunnus | CPK-159 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

