Ford Transit Custom
Ford Transit Custom (vm. 2022)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• 360-kuvat:https://www.kupenauto.fi/auto/cpv-456/
• 2xPyörät
• Sumuvalot
• Vetokoukku
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki
• Kuljettajan istuimen korkeus ja ristiseläntuen säätö
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Mukiteline, Rek.-21
• Ilmastointi
• Vakionopeudensäädin
• ESC ajovakauden hallintajärjestelmä
• Ajotietokone
• Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäädöllä
• Parkkitutkat, anturit edessä ja takana
• Peruutuskamera
• Airbag
• Lämmitettävä tuulilasi
• Sähköikkunat
• Kaukokeskuslukitus
• Sivupeilit, lämmitettävät ja sähkötoimisesti säädettävät
• FordPass Connect -modeemi
• Kuormatila: LED-valot
• Audio 12: Ford Radio, Bluetooth, USB, audiojärjestelmän kaukosäätimet ohjauspyörässä, 4 kaiutinta
• 180 astetta aukeavat takapariovet
• Apple/Android
• LAZER-lisävalo
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLämmitettävä tuulilasiOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Muu |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 103000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 95 kW |
| Huippunopeus | 165 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 10.7 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 193 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12/2021 |
| Edellinen katsastus | 12/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3200 kg |
| Omamassa | 2140 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | CPV-456 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

