BMW 330
BMW 330 (vm. 2023)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• Akun SOH 93,9%
• Neliveto
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/crk-183/
• 2xPyörät, 2x17" Alumiinivanteet
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Kattokaiteet
• Tavaratilan näkösuoja
• Tavaraverkko
• Kolmessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeussäätö, Kuljettajan istuimen ristiseläntuen säätö
• Isofix, Mukiteline
• Automaattinen ilmastointi, laajennetuin toiminnoin
• Vakionopeussäädin
• Nahkaverhoilu Gognac
• Pysäkointietäisyyden valvonta (PDC) edessä ja takana
• 8xAirbag, Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
• Istuinlämmitys edessä
• Urheiluistuimet edessä
• Navigointi
• Ajovakaudenhallinta
• Ajotietokone
• LED-ajovalot
• Kaukokeskuslukitus
• BlowByHeater
• Handsfree-varustus, jossa laajennettu älypuhelinyhteys
• ConnectedDrive Services
• Teleservices-järjestelmä
• Hätäpuhelujärjestelmä
• Liikennemerkkien tunnistus
• Apple/Android
• Connected Package Professional
• Sisä- ja ulkopeilipaketti
• Säilytystilapaketti
• BMW Live Cockpit Plus
• DAB-radioviritin
• Widescreen display
• Lämmitettävä ohjauspyörä
• Takaluukun automatiikka
• Kaukovaloavustin
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLämmitettävä ohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 126000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 215 kW |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 2.2 l/100km |
| Toimintasäde | ~58 km |
| Akkukapasiteetti | 12 kWh |
| Co2-päästöt | 36 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2023 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2405 kg |
| Omamassa | 1955 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | CRK-183 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

