Mercedes-Benz CLA
Mercedes-Benz CLA (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kesärenkaat 8mm pintaa 19" AMG Alumiinivanteilla
Talvirenkaat tulossa!
Wide Screen ( Digitaalinen mittaristo )
Irroitettava vetokoukku
AMG Ulkonäkö varustepaketti
AMG Sisätilan varustepaketti
Led-Ajovalot ( High Perfomane Led )
Bluetooth
Navigointijärjestelmä
Pysäköintikamera
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Nahka / Alcantara verhoiltu urheiluistuimet
Sähkötoiminen takaluukku
Automaattinen ilmastointi
Vakionopeudensäädin
Avaimeton käynnistys
Kaistavahti
Liikennemerkin tunnistin
Törmäys varoitin
Pysäköinti avustin
Kuljettajan vireystilan vahti
Pysäköinti avustin
Start / Stop järjestelmä
Ajotapa valitsin
Monitoimi ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Led-Päivä ajovalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten taittuvat peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Radio
USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeuden ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kääntyvä takaselkänoja 40/60
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 108000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 226 km/h |
| Iskutilavuus | 1.3 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 124 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11/2024 |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 730 kg |
| Kokonaismassa | 2025 kg |
| Omamassa | 1465 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | CSB-578 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

