Audi A4
Audi A4 (vm. 2013)
Kesärenkaat 16" Audin alumiinivanteilla
Talvirenkaat 7mm pintaa Michelin 16" nastat Audin alumiinivanteilla
Metalliväri
Xenon-ajovalot
Bluetooth
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
Irroitettava vetokoukku
Pysäköintitutka edessä ja takana
Automaattinen ilmastointi
Avaimeton käynnistys
Start/Stop järjestelmä
Vakionnopeudensäädin
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sumuvalot
Sähökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
CD-Soitin
AUX
USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 230000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 130 kW |
| Huippunopeus | 218 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.9 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 144 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 4/2013 |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2210 kg |
| Omamassa | 1715 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | EMH-386 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

