Audi A3
Audi A3 (vm. 2015)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
3-Omisteinen Suomi-Auto
Kesärenkaat
Talvirenkaat 8mm pintaa Nokian Hakkapeliitta 8 Nastat 16" Alumiinivanteilla
Xenon-Ajovalot
Bluetooth
Pysäköintitutka takana
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Kuljettajan vireys vahti
Start/Stop järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Led-Päivä ajovalot
Sumuvalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
AUX
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 116000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 92 kW |
| Huippunopeus | 212 km/h |
| Iskutilavuus | 1.4 cm3 |
| Keskikulutus | 4.9 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.2 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 114 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2015 |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1400 kg |
| Vetokyky jarruitta | 650 kg |
| Kokonaismassa | 1785 kg |
| Omamassa | 1310 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | ENE-868 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

