Mercedes-Benz E
Mercedes-Benz E (vm. 2017)
Suomi-Auto
Talvirenkaat Nokia kitkat pintaa 7mm 17'' MB alumiinivanteilla
Kesärenkaat Michelin pintaa 5mm 17'' MB alumiinivanteilla
Hiljattain tehty AD Blue, Ilma-alusta, webasto, nox anturi korjaukset!
Premium Business varustepaketti
Multibeam Led-Ajovalot
Webasto
Ambient Lightning
Bluetooth
Navigaattori
Irroitettava vetokoukku
Pysäköintikamera
Pysäkointitutka edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkakangas verhoiltu urheiluistuimet
Automaattinen ilmastointi
Osittain sähkösäätöiset penkit
Active brake assist
Pysäkointiavustin
Kuljettajan vireysvahti
Alamäkiavustin
Avaimeton käynnistys
Start/Stop Järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä rattivaihteilla
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Led-Päivä ajovalot
Ilmajousitus taka-akselilla
Aktiiviset kaarre/sumuvalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöillä
CD-Soitin
USB
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 301000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 143 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 4.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.5 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.9 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 109 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2017 |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2450 kg |
| Omamassa | 1780 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | EOO-199 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

