BMW 225
BMW 225 (vm. 2018)
• Suomi-auto
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/eou-227/
• Huoltokirja, Viim. huolto 116tkm
• Neliveto
• Akun SOH 89% (Aviloo Flash)
• 2xPyörät, 2x17" Alumiinivanteet
• Sumuvalot
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Tavaratilan näkösuoja
• Kolmessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeussäätö
• Isofix, Mukiteline, Rek.-17
• Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
• Vakionopeudensäädin
• BlowByHeater
• Ajotietokone
• Xenon ajovalot
• Pysäköintitutka
• Sähköikkunat
• Kaukokeskuslukitus
• 8xAirbag, Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
• Sähkösäätöiset sivupeilit
• Lämmitettävät etuistuimet
• Bluetooth Audio streaming
• eDrive -palvelut
• Sport urheiluohjauspyörä, nahkapäällysteinen
• eDrive -ajodynamiikkakytkin
• Sadetunnistin
• Connected
• CD-soitin
• Sähkötoiminen takaluukku
• Hätäpuhelujärjestelmä
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Tila-auto |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 116000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 165 kW |
| Huippunopeus | 202 km/h |
| Iskutilavuus | 1.5 cm3 |
| Keskikulutus | 2.1 l/100km |
| Toimintasäde | ~39 km |
| Akkukapasiteetti | 7.6 kWh |
| Co2-päästöt | 46 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12/2017 |
| Edellinen katsastus | 1/2025 |
| Kokonaismassa | 2180 kg |
| Omamassa | 1735 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | EOU-227 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

