Citroen Jumper
Citroen Jumper (vm. 2020)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto-orismala/citroen-jumper/
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki kuljettajalle
• Kuljettajan istuimen korkeus ja ristiseläntuen säätö
• Ohjauspyörän syvyyssäätö
• Rek.-19
• Ilmastointi RE01
• ESP ajovakaudenhallinta, mäkilähtöavustin ja vetoluistonesto
• Ajotietokone
• Kuljettajan turvatyyny
• Ohjelmoitava Webasto-lämmitin
• 2-paikkainen matkustajan istuin
• Kuljettajan istuimen lämmitys NA03
• Sähkösäätöiset ulkopeilit
• Bluetooth-handsfree
• Sähköiset ikkunannostimet
• Kauko-ohjattava keskuslukitus
• 5 tuuman kosketusnäyttö RC58
• Radio, MP3 yhteensopiva, säätimet ohjauspyörässä
• Huomiovilkut katolla
Ajoneuvon varusteet
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 16000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 96 kW |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 6.6 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.3 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 173 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 8/2019 |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 3000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2220 kg |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | ERL-700 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

