Volkswagen Transporter
Volkswagen Transporter (vm. 2020)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Ota yhteyttä lisätietoja ja tarjousta varten Markus Aromaa 0500761501
1-Omisteinen Suomi-Auto
Viimeisin huolto 85tkm
Kesärenkaat Continental 16" Peltivanteilla
Talvirenkaat nastat Nokia 16" Peltivanteilla
Apple Car Play & Android Auto
Vaneroitu tavaratila
Pari ovet
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella / kaukosäätimellä
Bluetooth
Ilmastointi
Vakionopeudensäädin
Pysäköintitutka
Vetokoukku
Start / Stop järjestelmä
Penkinlämmittimet
Sadetunnistin
Ajotietokone
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Radio
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 85000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 164 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 170 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2020 |
| Edellinen katsastus | 12/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omamassa | 2008 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | ERU-795 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

