Ford Mustang Mach-E
Ford Mustang Mach-E (vm. 2021)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• Akun SOH 94,2% (Aviloo Flash)
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/esa-263/
• 2xPyörät, 2x18" Alumiinivanteet
• Vetokoukku
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• LED-ajovalot
• Tavaratilan näkösuoja
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkaverhoilu
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Sähköikkunat
• Avaimeton lukitus ja käynnistys
• Etuistuinten korkeussäätö
• Isofix, Mukiteline
• Automaatti-ilmastointi (DEATC)
• Vakionopeudensäädin; adaptiivinen, ajolinja- ja stop&go-ruuhka-avustimella ja liikennemerkkien tunnistuksella
• ESP - Elektroninen ajovakauden hallintajärjestelmä, sisältää luistoneston ja hätäjarruassistentin
• Ajotietokone
• Tummennetut takaikkunat
• Navigointijärjestelmä
• Sähköpeilit
• Lämmitettävä ohjauspyörä
• Parkkitutka, anturit edessä ja takana
• Kaistavahti
• Peruutuskamera
• 8xAirbag, Etumatkustajan airbagin poiskytkentä
• AppleCarPlay/AndroidAuto
• Törmäyksenesto
• 5 kW sähkövastuslämmitin
• Blis
• CTA
• Esilämmitys ja lataus liikkeelle lähdön ajastustoiminnolla
• DriverAlert
• Lämmitettävä tuulilasi
• Lämmitettävät etuistuimet
• Pysäköintiavustin
• Yhdellä polkimella ajo
• FordPass Connect -modeemi
• Älypuhelimen langaton latausalusta keskikonsolin etuosassa
• 12,4" Widescreen-mittaristo
• 15,5" kosketusvärinäyttö
• Julkisen latauksen kaapeli
• Sadetunnistin, Automaattisesti himmentyvä taustapeili
• Mahdollisuus avata ovet ja käynnistää auto numerokoodilla
• Matkapuhelin avaimena -toiminto
• Etutavaratila - 'Frunk' (Front trunk)
• Suomenkielinen Ford SYNC 4 tietoviihdejärjestelmä, FordPass Connect -modeemi E-Call -toimintolla, BT-handsfree, 6 kaiutinta ja navigointijärjestelmä
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetLED-ajovalotLämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 45000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Toimintasäde | ~440 km |
| Akkukapasiteetti | 75 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 12/2021 |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2555 kg |
| Omamassa | 2044 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | ESA-263 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

