Ford Mustang Mach-E
Ford Mustang Mach-E (vm. 2022)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kesärenkaat 4mm pintaa Alumiinivanteilla
Talvirenkaat nokia nastat 8 mm pintaa Alumiinivanteilla
Metalliväri
Xenon-ajovalot
Bluetooth
Navigaattori
App-Connect
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Nahkasisusta
Automaattinen ilmastointi
BLIS
Kaistavahti
Kaukovaloassistentti
Väärän ajosuunnan varoitus
Nopeusrajoitus avustimet
Törmäyksenestoavustin
Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä
Peruutusjarruavustin
Driver Alert
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Monitoimi ohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöillä
USB
Mukiteline
Kyynärtuki edessä
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinXenon-ajovalotÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 44000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Toimintasäde | ~440 km |
| Akkukapasiteetti | 75 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2022 |
| Edellinen katsastus | 10/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2555 kg |
| Omamassa | 2044 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | ESA-623 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

