Renault Laguna
Sport Tourer Expression 1,5 dCi Eco2 * Pysäköintitutka* Automaattinen ilmastointi* Lohkolämmitin*
2490 €
+ toimistokulut 299 €
Renault Laguna (vm. 2008)
Kesärenkaat Nokia4mm pintaa 16"
Talvirenkaat Nokia 7mm pintaa16"
Metalliväri
Pysäköintitutka takana
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Vakionopeudensäädin
Monitoimi ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Mukiteline
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 320000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 187 km/h |
| Iskutilavuus | 1.5 cm3 |
| Keskikulutus | 5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 133 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2008 |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1300 kg |
| Vetokyky jarruitta | 650 kg |
| Kokonaismassa | 1957 kg |
| Omamassa | 1482 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | ESG-820 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
2490
295
12
5.99
299
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

