BMW X5
BMW X5 (vm. 2020)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
SOH 93,8%
1-Omisteinen Suomi-Auto
Viimeisin huolto 61tkm
Kesärenkaat Bridgestone 5mm pintaa 20" Bmw M-sport alumiinivanteilla
Talvirenkaat Nokian kitkat 7mm pintaa 20" Bmw M-sport alumiinivanteilla
M-sport
Led-ajovalot
Bluetooth
Ilma-alusta
Pysäköintikamera
Navigaattori
Apple Car Play & Android Auto
Ambiente tunnelma sisävalaistus
Sähkökäyttöinen lisälämmitin ( Blow By Heater )
Pysäköinti kamera
Pysäköinti tutka takana ja edessä
Vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkaverhoiltu urheiluistuimet
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin 2-muisti toiminnolla
Automaattinen ilmastointi
Kaistavahti
Automaattinen ohjaus
Törmäysvaroitin
Alamäki avustin
Ajotapa valitsin
Liikennemerkin tunnistin
Avaimeton käynnistys
Monitoimiohjauspyörä
Rattivaihteet
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Led-päivä ajovalot
Sumuvalot
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki
Tavaratilan näkösuoja
2xPyörät, 2x20" Alumiinivanteet
2x Avain
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 61000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 290 kW |
| Huippunopeus | 235 km/h |
| Kiihtyvyys (0–100 km/h) | 5.6 s |
| Iskutilavuus | 3 cm3 |
| Toimintasäde | ~83 km |
| Akkukapasiteetti | 24 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 12/2019 |
| Edellinen katsastus | 8/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2700 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3150 kg |
| Omamassa | 2510 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | ETH-234 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

