Audi Q5
Audi Q5 (vm. 2009)
• Neliveto
• Katsastettu 4/26
• Jakoketju vaihdettu
• Huoltokirja
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät, 18/19" Alumiinivanteet
• Sumuvalot
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/fmn-640/
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Kattokaiteet
• Tavaratilan näkösuoja
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeus- ja ristiseläntuen säätö
• Isofix, Mukiteline
• Ilmastointi, automaattinen
• ESP-ajonvakautusjärjestelmä
• Ajotietokone
• Xenon Plus -ajovalot, sis. LED päiväajovalot sekä LED takavalot
• MMI Navigointi
• Kaukokeskuslukitus
• 6xAirbag
• Sähköisesti sisäänpäin taittuvat ulkopeilit
• Sähköiset ikkunannostimet edessä ja takana
• Radio ja CD-soitin
• 3-puolainen nahalla päällystetty monitoimiurheiluohjauspyörä vaihteenvalitsimilla
• Tummennetut takasivulasit ja takalasi
• LED-lisävalo, Aux liitäntä
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinMonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUrheiluistuimetXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 285000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 155 kW |
| Huippunopeus | 222 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 8.5 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.4 l/100km |
| Maantiekulutus | 7.3 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 197 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7/2017 |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2320 kg |
| Omamassa | 1815 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | FMN-640 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

