Citroen Jumper
Citroen Jumper (vm. 2020)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät
• Vetokoukku
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki kuljettajalle
• Kuljettajan istuimen korkeus ja ristiseläntuen säätö
• Ohjauspyörän syvyyssäätö
• Mukiteline
• Ilmastointi
• Vakionopeudensäädin
• ESP ajovakaudenhallinta, mäkilähtöavustin ja vetoluistonesto
• Ajotietokone
• Kuljettajan turvatyyny
• Ohjelmoitava Webasto-lämmitin
• Kuljettajan istuimen lämmitys
• Huomiovalo majakka
• Työvalot sivuille ja taakse
• Sähkösäätöiset ulkopeilit
• Bluetooth-handsfree
• Sähköiset ikkunannostimet
• Kauko-ohjattava keskuslukitus
• 5 tuuman kosketusnäyttö RC58
• Radio, MP3 yhteensopiva, säätimet ohjauspyörässä
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenLohkolämmitin / moottorilämmitinOhjaustehostinPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSisätilanpistokeSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 116000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 103 kW |
| Iskutilavuus | 2.2 cm3 |
| Keskikulutus | 294 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 294 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2020 |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 3000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omamassa | 2285 kg |
| Istumapaikat | 7 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | FOI-561 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

