Mercedes-Benz C
Mercedes-Benz C (vm. 2022)
Korkotarjous 1,99% Hyödynnä kampanjaetu ja hanki unelmiesi auto edullisella 1,99% korolla + Kulut.
Kampanja voimassa 15.04-15.05 Edellyttää hyväksytyn rahoituspäätöksen Santanderilta
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Ota yhteyttä lisätietoja ja tarjousta varten Markus Aromaa 0500761501
Suomi-Auto
Talvirenkaat Bridgestone pintaa 8mm 18" AMG alumiinivanteilla
Kesärenkaat Goodyear pintaa 4mm 18" alumiinivanteilla
AMG ulko & sisä varustepaketti
Advanced varuste paketti
Metalliväri
LED-ajovalot: Digital LED headlights
Digimittaristo
Bluetooth
Navigointijärjestelmä: MBUX Navigation PremiumMedia
App-Connect
Ambient lightning
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka takana ja edessä
Vakionopeudensäädin
Nahka / Alcantara verhoiltu urheiluistuimet
Sähkötoiminen takaluukku
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin 3- muistitoiminnolla
Automaattinen ilmastointi
Sähkökäyttöinen lisälämmitin ( Blow By Heater )
BLIS
Kaistavahti
Törmäys varoitin
Automaattiset kaukovalot
Monitoimi ohjauspyörä rattivaihteilla
Kuljettajan vireysvahti
Liikennemerkin tunnistin
Alamäki avustin
Keyless Go
Avaimeton avaus / lukitus
START/ STOP järjestelmä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Automaattiset pitkät valot
Tervetuloa valot
Saattovalot
Kiilto listat
Kattokaihteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummenetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Musta sisäkatto
USB-C
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 63000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 240 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~108 km |
| Akkukapasiteetti | 25.4 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2022 |
| Edellinen katsastus | 3/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2655 kg |
| Omamassa | 2120 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | FOZ-594 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

