Volvo XC60
Volvo XC60 (vm. 2019)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Viimeisin huolto 141tkm
Kesärenkaat 18" alumiinivanteilla
Talvirenkaat kitkat Pirelli 18" alumiinivanteilla
Metalliväri
Led-ajovalot
Bluetooth
Digimittaristo
Panorama lasikatto
Navigaattori
Volvo on call
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella / puhelin ohjauksella
Pysäköinti tutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku ( Hands Free Toiminnolla )
Nahkaverhoiltu urheiluistuimet
Automaattinen ilmastointi
Mäkilähtö avustin
Automaattiset kaukovalot
Liikennemerkin tunnistin
Törmäysvaroitin
Kaistavahti
Etäisyysvaroitin
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Start/Stop järjestelmä
Monitoimi ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Led-päivä ajovalot
Sumuvalot
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki
Tavaratilan suojaverkko
Huomioithan, että hybridi- ja sähköautojen toimintamatka voi vaihdella ilmoitetuista arvoista riippuen esimerkiksi ajotavasta, lämpötilasta ja ajo-olosuhteista.
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 157000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 223 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~35 km |
| Akkukapasiteetti | 10 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 9/2022 |
| Edellinen katsastus | 3/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2100 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Omamassa | 2200 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | FPF-322 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

