Renault Megane
Renault Megane (vm. 2022)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Suomi-Auto
Kesärenkaat Continental 20" Renault alumiinivanteilla
Talvirenkaat nastat Nokia 20" Renault alumiinivanteilla
Viimeisin huolto 104tkm
Avustinpaketti ja Lisätyn näkemisen paketti: Taustapeilikamera, katvealueen varoitin hätätoiminnolla, älykäs pysäköintiavustin, 360-kamerajärjestelmä, moottoritie- ja ruuhka-avustin älykkäällä mukautuvalla vakionopeudensäätimellä sekä kaistakeskittimellä
CCS-pikalataus
Google Maps -navigointi
Älyavainkortti kävele pois -toiminnollaLed-Ajovalot
Metalliväri
LED-Pure Vision ajovalot
Bluetooth
Ilmalämpöpumppu
Digimittaristo
Pysäköintikamera
Pysäköinti tutka takana ja edessä
Mukautuva vakionopeudensäädin
Automaattinen ilmastointi
Musta sisäkaton verhoilu
BLIS
Kaistavahti
Törmäysvaroitin
Pysäköintiavustin
Kuljettajan vireys vahti
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Taustapeili kamera
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Tervetuloa valot
Saattovalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummenetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 104000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 162 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Toimintasäde | ~454 km |
| Akkukapasiteetti | 60 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 7/2022 |
| Edellinen katsastus | 11/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 900 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2158 kg |
| Omamassa | 1711 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | FPF-779 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

