Audi A6
Audi A6 (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Suomi-Auto
Talvirenkaat Nokian kitkat 17'' pintaa 5mm audin alumiinivanteilla
Kesärenkaat Matador pintaa 5mm 18'' audin alumiinivanteilla
Led-Ajovalot
Bluetooth
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella / kaukosäätimellä
Sähkökäyttöinen vetokoukku
Automaattinen ilmastointi
Pysäköinti tutka takana ja edessä
Vakionopeudensäädin
Automaattinen ilmastointi
Audi pre sense
Törmäys varoitin
Kuljettajan vireys vahti
Avaimeton käynnistys
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Aktiiviset kaarre valot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 163000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 224 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 104 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10/2020 |
| Edellinen katsastus | 9/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2255 kg |
| Omamassa | 1720 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | FPR-374 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

