Volvo XC40
Volvo XC40 (vm. 2021)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• Neliveto
• Akun SOH 94,3% (Aviloo)
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/fre-405/
• 2xPyörät, 2x19" Alumiinivanteet
• Sumuvalot
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Suksiluukku
• Kattokaiteet
• Tavaratilan näkösuoja
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeus- ja ristiseläntuen säätö
• Isofix, Mukiteline
• Automaattinen ilmastointi ECC
• Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
• 720 Bursting blue metalliväri
• Verhoilu: Nupukkikangas/nappanahka, Charcoal
• Vakionopeudensäädin; adaptiivinen
• Pysäköintitutka taakse ja eteen
• Peruutuskamera
• Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
• Ajotietokone
• LED-ajovalot
• Avaimeton ajojärjestelmä (896)
• Lämpöpumppu
• Lämmitettävät etu- ja takaistuimet
• Pilot Assist
• Navigointi
• Digimittaristo
• Kaistavahti
• Liikennemerkkien tunnistus
• Sporttipenkit
• AppleCarPlay/AndroidAuto
• VolvoOnCall
• Sähköisesti taitettavat ulkopeilit
• Automaattisesti himmenevät ulkopeilit ja taustapeili (169)
• Bluetooth-järjestelmä
• Sähköinen takaluukku HF toiminnolla
• Lämmitettävä ohjauspyörä
• Hätäpuhelujärjestelmä
• Sadetunnistin
• Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
• Kauko-ohjattu keskuslukitus
• Lämpöpumppu
• Varustepaketti Light MY21 Inscription & R-Design (XC40)
• Soitin
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetLED-ajovalotLämmitettävä ohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaSadetunnistinSuksiluukkuSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 76000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 300 kW |
| Toimintasäde | ~418 km |
| Akkukapasiteetti | 78 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 5/2021 |
| Edellinen katsastus | 5/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2650 kg |
| Omamassa | 2188 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | FRE-405 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

