Volvo XC60
Volvo XC60 (vm. 2023)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Suomi-Auto
Kesärenkaat Nokia 6mm pintaa 19" Volvon alumiinivanteilla
Talvirenkaat Good Year 7mm pintaa 18" alumiinivanteilla
Metalliväri
Led-ajovalot
Bluetooth
Digimittaristo
Panoraama
Navigaattori
App-connect
Polttoainekäyttöinen lisälämmittin ajastimella
Vetokoukku
Pysäköinti kamera
Pysäköinti tutka takana ja edessä
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkaverhoiltu urheiluistuimet
Sähkösäätöinen kuljetttajan istuin 2 muisti toiminolla
Automaattinen ilmastointi
Kaistavahti
Pilot assist
Kuljettajan vireysvahti
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Kaukovaloassistentti
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Led-Päivä ajovalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki edesssä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimetonKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 124000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 335 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~77 km |
| Akkukapasiteetti | 18.8 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 4/2023 |
| Vetokyky jarruilla | 2250 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Omamassa | 2150 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | FRJ-595 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

