Skoda Octavia
Skoda Octavia (vm. 2023)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
1-Omisteinen Suomi-Auto
Kesärenkaat 5mm pintaa Nokian Hakka Black 18" Alumiinivanteilla
Talvirenkaat 8mm pintaa Michelin X-ice North nastat 18" Alumiinivanteilla
Metalliväri
Led-ajovalot
Bluetooth
Navigaattori
Apple CarPlay / Android Auto
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäätimellä
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka takana ja edessä
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Automaattinen ilmastointi
Kaistavahti
Kaistanvaihtoavustin
Törmäysvaroitin
Kuljettajan vireysvahti
Eco Avustin
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sumuvalot
Tervetuloa valot
Saatto valot
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus ja ristiselän tuen säätö
Mukiteline
Kyynärtuki
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointi
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 167000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 147 kW |
| Huippunopeus | 245 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 4/2023 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2050 kg |
| Omamassa | 1539 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | FRJ-977 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

