Jaguar I-Pace
Jaguar I-Pace (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Soh 90%
Viimeisin huolto 30tkm
Kesärenkaat pintaa 6mm 20" Jaguarin alumiinivanteilla
Talvirenkaat Pintaa 8mm 20" Alumiinivanteilla
Black-paketti
Led-Ajovalot
Meridian Äänentoisto
Digimittaristo
Bluetooth (Apple car play/Android auto)
Navigaattori
App-Connect
Akkukäyttöinen lisälämmitin
360-Kamera
Pysäköinti tutkat edessä ja takana
Sähkötoiminen takaluukku
Nahkasisusta
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin 3-Muisti toiminnolla
Automaattinen ilmastointi
Kuolleenkulman varoitin (BLISS)
Kaistavahti
Alamäki avustin
Avaimeton käynnistys
Vakionopeudensäädin
Monitoimi ohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Sumuvalot
Tervetuloa valot
Saattovalot
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut taka/sivu lasit
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Avaimeton Kulku (Keyless GO)
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöillä
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimellaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MatkapuhelinvarustusMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTavaratilan turvaverkkoTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 46000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 235 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Toimintasäde | ~470 km |
| Akkukapasiteetti | 90 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 1/2024 |
| Edellinen katsastus | 1/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 750 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2670 kg |
| Omamassa | 2244 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | FRX-229 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

