Audi e-tron
Audi e-tron (vm. 2022)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Talvirenkaat Goodyear nastat pintaa 8mm 19'' Alumiinivanteilla
Kesärenkaat Goodyear pintaa 7mm 20'' Audin Alumiinvanteilla
S-Line ulkonäkö varustepaketti
S-Line sisätilan varustepaketti
Metalliväri
Led-Ajovalot
Digimittaristo
Mustasisäkatto
Bluetooth
Navigaattori
Lämpöpumppu
Pysäköinti tutka edessä ja takana
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahka-Alcantara urheiluistuimet
Sähkösäätöiset istuimet kuljettajan 2-Muistitoiminnolla
Automaattinen ilmastointi
Ajoavustinpaketti
Audi pre sense
Hätätila avustin
Liikennemerkin tunnistin
Avaimeton käynnistys
Monitoimiohjauspyörä rattivaihteilla
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
USB C
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytin
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 113000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 300 kW |
| Huippunopeus | 200 km/h |
| Toimintasäde | ~417 km |
| Akkukapasiteetti | 95 kWh |
| Edellinen katsastus | 8/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1800 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3170 kg |
| Omamassa | 2595 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | FSK-455 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

