Skoda Enyaq
Skoda Enyaq (vm. 2022)
Korkotarjous 1,99% Hyödynnä kampanjaetu ja hanki unelmiesi auto edullisella 1,99% korolla + Kulut.
Kampanja voimassa 15.04-15.05 Edellyttää hyväksytyn rahoituspäätöksen Santanderilta
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Ruotsi-Auto
Kesärenkaat Hankook 20" Skodan alumiinivanteilla pintaa 5,5mm
Talvirenkaat kitkat Michelin 19" alumiinivanteilla pintaa 7mm
Soh- arvo 95%
Ulkonäkö ja varustepaketti:
Sportline
Metalliväri
Skoda Crystal Led- Ajovalot
Tummennetut taka/ sivulasit
Musta sisäkatto
Ajaminen ja ajoavustimet:
Mukautuva vakionopeudensäädin
Kaistavahti
Liikennemerkin tunnistin
Kuolleenkulmanvaroitin
Kuljettajan vireystilanvahti
Hätäjarruavustin (väistö toiminnolla)
Rattivaihteet
Turvallisuus:
Isofix
Pysäköinti ja näkyvyys
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat takana ja edessä
Automaattiset kaukovalot / Kaarre
Automaattinen taustapeilin himmennys
Sadetunnistin
Mukavuus ja sisätilat:
Nahka-Alcantara verhoilu
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin 3- Muisti toiminnolla
Penkinlämmittimet
Monitoimi ohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Ambiente tunnelma valaistus
Digimittaristo
Lämmitys ja ilmastointi:
Automaattinen ilmastointi
Akkukäyttöinen lisälämmitin
Ilmalämpöpumppu
Lämmitettävä tuulilasi
Multimedia ja liitettävyys:
My Skoda
Navigaattori
Bluetooth / Android Auto / Apple Car Play
Käytännöllisyys ja avaimettomat toiminnot:
Sähkötoiminen takaluukku
Avaimeton käynnistys
Avaimeton Avaus / Lukitus
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTavaratilan lämmönsäätölaiteTavaratilan turvaverkkoTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 48000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Toimintasäde | ~507 km |
| Akkukapasiteetti | 82 kWh |
| Edellinen katsastus | 1/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2750 kg |
| Omamassa | 2195 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | FSK-457 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

