Audi Q4 e-tron
Audi Q4 e-tron (vm. 2022)
Korkotarjous 1,99% Hyödynnä kampanjaetu ja hanki unelmiesi auto edullisella 1,99% korolla + Kulut.
Kampanja voimassa 15.04-15.05 Edellyttää hyväksytyn rahoituspäätöksen Santanderilta
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kysy myös kotiintoimitusta!
SOH 93,2%
1. Omisteinen Ruotsista tuotu auto.
Kesärenkaat Bridgestone 19" Audin alumiinivanteilla pinta 5mm
Talvirenkaat uusittu 19" alumiinivanteilla
Viimeisin huolto 40tkm
Ulkonäkö ja varustelu:
Metalliväri
Led-Ajovalot
Urheiluistuimet
Tummenetut taka / sivu lasit
Turvallisuus ja ajoavustimet:
Kaistavahti
Törmäys varoitin
Mukautuva vakionopeudensäädin
Liikennemerkin tunnistin
Kuljettajan vireystilan vahti
Isofix
Pysäköinti avustin
Pysäköinti tutkat edessä ja takana
Peruutuskamera
Mukavuus ja sisätilat:
Sonos äänentoistojärjestelmä
Automaattinen ilmastointi
Akkukäyttöinen lisälämmitin ajastimella
Digimittaristo
Ajotietokone
Penkinlämmittimet
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Kyynärtuki
Kääntyvä takaselkänoja
Teknologia:
Navigointijärjestelmä ( MMI Navigointi plus -järjestelmä )
Apple Car Play & Android Auto
Radio
Monitoimi ohjauspyörä
Avaimet, lukitus ja ovet:
Avaimeton avaus/lukitus
Avaimeton käynnistys
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Sähkötoiminen takaluukku
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sadetunnistin
Huomioithan, että hybridi- ja sähköautojen toimintamatka voi vaihdella ilmoitetuista arvoista riippuen esimerkiksi ajotavasta, lämpötilasta ja ajo-olosuhteista.
"Huomioithan, että hybridi- ja sähköautojen toimintamatka voi vaihdella ilmoitetuista arvoista riippuen esimerkiksi ajotavasta, lämpötilasta ja ajo-olosuhteista."
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Sähkö |
| Vuosimalli | 2022 |
| Mittarilukema | 60000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| Toimintasäde | ~516 km |
| Akkukapasiteetti | 82 kWh |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2640 kg |
| Omamassa | 2125 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | FSK-459 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

