BMW 330
BMW 330 (vm. 2023)
• Suomi-auto
• ALV-vähennyskelpoinen
• Merkkiliikkeen huoltokirja, Viim. huolto 28tkm
• Akun SOH 91,8%
• Neliveto
• 2xPyörät, 2x18" Alumiinivanteet
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Kattokaiteet
• Tavaratilan näkösuoja
• Tavaraverkko
• Kolmessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeussäätö
• Isofix, Mukiteline, Rek.-22
• Automaattinen ilmastointi, laajennetuin toiminnoin
• Vakionopeussäädin
• Ajovakaudenhallinta
• LED-ajovalot
• Nahkaverhoilu Tacora Red decor stitching | Black
• Parking Assistant Plus
• Pysäkointietäisyyden valvonta (PDC) edessä ja takana
• 8xAirbag, Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
• Istuinlämmitys edessä
• Urheiluistuimet edessä
• BlowByHeater
• Ajotietokone
• Navigointijärjestelmä
• Sähköikkunat
• Kaukokeskuslukitus
• Kaistavahti
• Liikennemerkkien tunnistus
• Hätäpuhelujärjestelmä
• Törmäysvaroitin
• Handsfree-varustus, jossa laajennettu älypuhelinyhteys
• ConnectedDrive Services
• Teleservices-järjestelmä
• DK/FI Mode 2 cable
• Pysäköintiavustin
• Sähköisesti taitettavat ulkopeilit
• Charging cable 11 kW (Mode 3)
• Soitin
• AppleCarPlay/AndroidAuto
• M Sport package - paketti
• Connected Package Professional
• M Sport Aerodynamiikkapaketti
• Sisä- ja ulkopeilipaketti
• Säilytystilapaketti
• BMW Live Cockpit Plus
• DAB-radioviritin
• Widescreen display
• Lämmitettävä ohjauspyörä
• Takaluukun automatiikka
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLED-ajovalotLämmitettävä ohjauspyöräNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 30000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 215 kW |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 2.2 l/100km |
| Toimintasäde | ~58 km |
| Akkukapasiteetti | 12 kWh |
| Co2-päästöt | 36 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 12/2022 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2405 kg |
| Omamassa | 1955 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | FSO-922 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

