BMW 520
BMW 520 (vm. 2014)
• Suomi-auto
• Neliveto
• Merkkiliikkeen huoltokirja
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/gli-330/
• Lohkolämmitin
• Sisäpistoke
• 2xPyörät, 2x17" Alumiinivanteet
• Sumuvalot
• Vetokoukku
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Kattokaiteet
• Sähköikkunat
• Tavaratilan näkösuoja
• Kaukokeskuslukitus
• Tavaraverkko
• Kolmessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeussäätö
• Isofix, Mukiteline
• Automaatti-ilmastointi laajennetuin toiminnoin
• Vakionopeussäädin
• Metalliväri
• Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
• Nahkaverhoilu Dakota
• Ajotietokone
• Xenon -ajovalot
• Peruutustutka (PDC) eteen ja taakse
• 8xAirbag, Etumatkustajan airbagin poiskytkentä
• Etuistuimet osittain sähkösäätöiset
• Lämmitettävät etuistuimet
• Urheiluistuimet edessä
• Sähkösäätöiset ulkopeilit
• Automaattisesti himmentyvä taustapeili ja kuljettajan sivupeili
• Bluetooth
• Sadetunnistin
• CD-soitin
• Takaluukun automatiikka
• Lämmitettävä ohjauspyörä
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinLämmitettävä ohjauspyöräNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSisätilanpistokeSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 223000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 218 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.2 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.7 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 138 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2014 |
| Edellinen katsastus | 2/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2460 kg |
| Omamassa | 1915 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Sininen |
| Rekisteritunnus | GLI-330 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

