BMW X1
BMW X1 (vm. 2014)
2-Omisteinen Suomi-Auto
Kesärenkaat Hankook 18'' Bmw alumiinivanteilla
Talvirenkaat Continental kitkat 18'' Bmw alumiinivanteilla
Metalliväri
Xenon-Ajovalot
Irrotettava vetokoukku
Pysäköinti tutka takana
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Nahka / Kangas verhoiltu istuimet
Start/Stop Järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Isofix
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkösäätöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
AUX/USB
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 315000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 135 kW |
| Huippunopeus | 213 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.1 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 143 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2014 |
| Edellinen katsastus | 5/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2145 kg |
| Omamassa | 1660 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Harmaa |
| Rekisteritunnus | GLI-355 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

