BMW 320
BMW 320 (vm. 2015)
• Huoltokirja
• 360-Kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/gms-633/
• 2xPyörät, 16/17" Alumiinivanteet
• Xenon-valot
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Kyynärtuki edessä ja takana
• Kattokaiteet
• Sähköikkunat
• Kaukokeskuslukitus
• Kolmessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Etuistuinten korkeussäätö
• Isofix, Mukiteline
• Ilmastointiautomatiikka
• Vakionopeussäädin
• DSC ajovakaudenhallintajärjestelmä
• Metalliväri
• Ajotietokone
• Xenon-ajovalot
• Peruutustutka (PDC) taakse
• 8xAirbag, Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
• Lämmitettävät etuistuimet
• Urheiluistuimet edessä
• Sähkötoimisesti säädettävät ulkopeilit
• Bluetooth
• CD-soitin
• Takaluukun automaattinen nosto- ja laskutoiminto
• Tummennetut taka- ja takasivuikkunat
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetOhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: PerinteinenXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 294000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Teho | 135 kW |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 4.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 125 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 10/2018 |
| Edellinen katsastus | 1/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1600 kg |
| Vetokyky jarruitta | 745 kg |
| Kokonaismassa | 2090 kg |
| Omamassa | 1570 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Hopea |
| Rekisteritunnus | GMS-633 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

