Isuzu D-Max
Space Cab 1,9 TDi 4WD 6MT LS*Sis-Alv*Ficon* Hiekoituslaite * Lavakaukalo* Webasto* Vetokoukku*
28900 €
+ toimistokulut 299 €
Isuzu D-Max (vm. 2019)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Otathan yhteyttä lisätietoja ja tarjousta varten Markus Aromaa 0500761501
ALV-Vähennys kelpoinen
1-Omisteinen Suomi-Auto
Kesärenkaat Nokia 8mm pintaa 16" Alumiinivanteilla
Talvirenkaat Nokia nastat 6mm pintaa 16" Alumiinivanteilla
Viimeisin huolto 48tkm
Ficon Hiekotin
Lavakaukalo
Työvalot ( Majakka )
Vetokoukku
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella
Ilmastointi
Peruutuskamera
Vakionopeudensäädin
Monitoimi ohjauspyörä
Penkinlämmittimet
Bluetooth
AUX / USB
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Avolava |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2019 |
| Mittarilukema | 53000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 120 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 1.9 cm3 |
| Keskikulutus | 7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 7.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.6 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 183 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 11/2019 |
| Edellinen katsastus | 6/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omamassa | 1950 kg |
| Istumapaikat | 2 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | GNS-155 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
28900
295
12
4.99
299
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

