Toyota RAV4 Plug-In
Toyota RAV4 Plug-In (vm. 2023)
Korkotarjous 1,99% Hyödynnä kampanjaetu ja hanki unelmiesi auto edullisella 1,99% korolla + Kulut.
Kampanja voimassa 15.04-15.05 Edellyttää hyväksytyn rahoituspäätöksen Santanderilta
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Ota yhteyttä lisätietoja ja tarjousta varten Markus Aromaa 0500761501
1.Omisteinen Ruotsista tuotu auto. Hinta sisältää rekisteröinnin Suomen kilpiin, alv vähennyskelpoinen autoverottomasta hinnasta.
Kesärenkaat 6mm pintaa 18'' Toyota alumiinivanteilla
Talvirenkaat Nokia 6mm pintaa kitkat 18'' alumiinivanteilla
Led-ajovalot
Bluetooth
Navigointijärjestelmä
Irroitettava vetokoukku
Musta sisäkatto
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka edessä ja takana
Mukautuva vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahka / Kangas verhoiltu istuimet
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
Automaattinen ilmastointi
Apple Car Play & Android Auto ( langaton )
Törmäysvaroitin
Kaistavahti
Kuolleenkulmanvaroitin (BLIS)
Etäisyysvaroitin
Liikennemerkintunnistin
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Kaukovaloassistentti
Monitoimi ohjauspyörä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Lämmitettävä tuulilasin alareuna
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset koria vasten taittuvat peilit
Tummennetut taka/sivulasit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
USB
Mukiteline
Tavaratilan näkösuoja
2X Avaimet
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: Ilman muistiaSähkötoiminen takaluukkuTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2023 |
| Mittarilukema | 61000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 136 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| Iskutilavuus | 2.5 cm3 |
| Toimintasäde | ~74 km |
| Akkukapasiteetti | 17.8 kWh |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2510 kg |
| Omamassa | 2003 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | GSG56J |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

