Porsche Cayenne
Diesel Tiptronic *Vähän ajettu Suomiauto!
25800 €
+ toimistokulut 50 €
Porsche Cayenne (vm. 2010)
Näyttävä ja hyvin varusteltu Porsche Cayenne Diesel Tiptronic. Suomiauto hyvällä huoltohistorialla. Seuraava katsastus 4/2025! Iso huolto tehty 11000€ Porsche Centerissä. Bi-Xenon ajovalot, Vetokoukku, Nahkaverhoilu, Lasikattoluukku, 2-Alueinen aut.ilmastointi, Vakionopeudensäädin, Metalliväri, Hifi-Audiojärjestelmä, yms.- Kysy tähän autoon edullinen vaihto/rahoitustarjous? Tiedustelut ja koeajot sovittava etukäteen 0201441959 myydään asiakkaan lukuun. Auto sijaitsee Levi/Kittilä.
Ajoneuvon varusteet
Kysy lisätietoja ajoneuvon varustelusta henkilökunnaltamme.
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 170000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 176 kW |
| Huippunopeus | 218 km/h |
| Iskutilavuus | 3 cm3 |
| Keskikulutus | 7.4 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.8 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.5 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 195 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2010 |
| Edellinen katsastus | 4/2024 |
| Vetokyky jarruilla | 3500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2860 kg |
| Omamassa | 2175 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | HOY-112 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
25800
295
12
4.99
50
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

