Ford Focus
Ford Focus (vm. 2010)
• Suomi-auto
• 2. Omistajalta
• Huoltokirja
• 360-kuvat: https://www.kupenauto.fi/auto/ijn-864/
• 2xPyörät, 16/18" Alumiinivanteet
• Sumuvalot
• 3-Pisteturvavyöt kaikilla paikoilla
• Niskatuet kaikilla paikoilla
• Takaspoileri
• Tavaratilan näkösuoja
• Kahdessa osassa kääntyvä takaselkänoja
• Kuljettajan istuimen korkeussäätö
• Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
• Mukiteline
• Vakionopeudensäädin
• Metalliväri
• Sähkötoimiset etusivuikkunat
• Automaatti-Ilmastointi
• Urheilulliset etuistuimet
• Ajotietokone
• Ajonvakautus
• Matkapuhelimen HandsFree Bluetooth-toiminnolla
• 6xAirbag
• Tummennetut takaikkunat
• Kauko-ohjattava keskuslukitus
• Radio/CD-soitin
• Sähköpeilit
• Lämmitettävät etuistuimet
• Alustasarja; säädettävä
Ajoneuvon varusteet
- AjotietokoneAlustasarjaBluetoothHuoltokirja: PaperinenIlmastointi: AutomaattinenKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetLuistonestojärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytVakionopeudensäädin: PerinteinenÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 203000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 74 kW |
| Huippunopeus | 182 km/h |
| Iskutilavuus | 1.6 cm3 |
| Keskikulutus | 6.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 8.7 l/100km |
| Maantiekulutus | 5.5 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 159 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 6/2010 |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 620 kg |
| Kokonaismassa | 1820 kg |
| Omamassa | 1249 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | IJN-864 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ma-Pe 10.00–18.00
La 10.00–15.00

