Honda CR-V
Honda CR-V (vm. 2015)
Kysy myös kotiintoimitusta!
Autoon asennettu jälkiasenteisesti kaasulaitteisto ( autossa on alkuperäinen bensatankki )
Suomi-Auto
Kesärenkaat Good Year 5mm pintaa 18" Hondan alumiini vanteilla
Talvirenkaat Michelin 4mm pintaa 17" Hondan alumiini vanteilla
Huollot: 20tkm, 28tkm, 34tkm, 39tkm, 47tkm, 60tkm, 79tkm, 98tkm, 108tkm, 119tkm, 138tkm, 159tkm, 181tkm, 197tkm, 216tkm, 234tkm / 12.2025
Ulkonäkö & varustepaketit:
Metalliväri
Xenon-ajovalot
Aktiiviset kaarrevalot / sumuvalot
Panorama lasikatto
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Tummennetut taka- ja sivulasit
Tervetuloa valot
Saatto valot
Mukavuus & sisätilat:
Nahkasisusta
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin 2 muistitoiminnolla
Kuljettajan ja matkustajan istuimen korkeus- ja ristiseläntuen säätö
Penkinlämmittimet edessä
Automaattinen ilmastointi
Sähkötoiminen takaluukku
Kyynärtuki edessä ja takana
Mukitelineet
Takakontin näkösuoja
Teknologia & infotainment:
Navigaattori
Bluetooth
CD-soitin
Aux / USB
Ajotietokone
Monitoimiohjauspyörä
Nahkainen ohjauspyörä korkeus- ja syvyyssäädöllä
Turvallisuus & avustinjärjestelmät:
Pysäköintikamera
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
Sadetunnistin
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Ajomukavuus & hallinta:
Start/Stop -järjestelmä
Käytännöllisyys & varusteet:
Vetokoukku
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus ja lukitus
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaarrevalotKahdet renkaatKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLasikattoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTavaratilan lämmönsäätölaiteTavaratilan turvaverkkoTurboTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Kaasu |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 235000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 114 kW |
| Huippunopeus | 182 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 7.7 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 10.1 l/100km |
| Maantiekulutus | 6.2 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 179 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 2/2015 |
| Edellinen katsastus | 12/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 600 kg |
| Kokonaismassa | 2100 kg |
| Omamassa | 1613 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Punainen |
| Rekisteritunnus | ILO-543 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

