Skoda Octavia
1,6 TDI Ambition * 1-Omisteinen Suomi-Auto* Jakohihna vaihdettu* Vetokoukku* Lohkolämmitin*
8900 €
+ toimistokulut 299 €
Skoda Octavia (vm. 2014)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kesärenkaat 6mm pintaa Good Year 16" Alumiinivanteilla
Talvirenkaat 6mm pintaa Nokian nastat 16" Alumiinivanteilla
Metalliväri
Bluetooth
Irroitettava vetokoukku
Pysäköintitutka takana
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Start/Stop järjestelmä
Vakionopeudensäädin
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
AUX/USB
Mukiteline
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKäynnistyksenestoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)OhjaustehostinPenkinlämmittimetPysäköintitutkaSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurvatyynytUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinVetokoukkuÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Sedan |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 170000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 77 kW |
| Huippunopeus | 194 km/h |
| Iskutilavuus | 1.6 cm3 |
| Keskikulutus | 3.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.6 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.3 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 99 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 7/2014 |
| Edellinen katsastus | 4/2026 |
| Vetokyky jarruilla | 1500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 650 kg |
| Kokonaismassa | 1855 kg |
| Omamassa | 1305 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Rekisteritunnus | INC-985 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
8900
295
12
5.99
299
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

