Nissan Qashqai
Nissan Qashqai (vm. 2015)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Ota yhteyttä lisätietoja ja tarjousta varten Markus Aromaa 0500761501
Suomi-Auto
Viimeisin huolto 175tkm, Jakohihna vaihdettu 136tkm
Talvirenkaat Wintercraft 8mm pintaa 17'' RC Design alumiinivanteilla
Kesärenkaat Laufen 4mm pintaa 17'' Nissanin alumiinivanteilla
Helmiäisväri
Xenon-Ajovalot
Bluetooth
Navigaattori
360 Kamera
Pysäköinti tutka takana ja edessä
Vakionopeudensäädin
Nahkasisusta
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
Automaattinen ilmastointi
Lohkolämmitin sisäpistokkeella
Alamäki avustin
BLIS
Liikennemerkin tunnistin
Törmäys varoitin
Avaimeton käynnistys
Avaimeton avaus/lukitus
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Isofix
Penkinlämmittimet
Kattokaiteet
Tummennetut taka/sivu ikkunat
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
CD-Soitin
AUX/USB
Kuljettajan ja matkustajan istuimien korkeus ja ristiselän säädöllä
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tavaratilan näkösuoja
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: PaperinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKaton avausmekanismi: SähköinenKattoluukku: PanoraamaKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLasikattoLohkolämmitin / moottorilämmitinLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: 360-asteen kameraPeruutuskamera: Kamera takanaPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSisätilanpistokeStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVarashälytinXenon-ajovalotÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2015 |
| Mittarilukema | 180000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 81 kW |
| Huippunopeus | 182 km/h |
| Iskutilavuus | 1.5 cm3 |
| Keskikulutus | 3.8 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 4.2 l/100km |
| Maantiekulutus | 3.6 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 99 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2015 |
| Edellinen katsastus | 7/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 1350 kg |
| Vetokyky jarruitta | 692 kg |
| Kokonaismassa | 1910 kg |
| Omamassa | 1504 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | INJ-278 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

