Audi Q5
Audi Q5 (vm. 2021)
Tähän autoon mahdollista ostaa lisäturva jopa kahdeksi vuodeksi.
Kysy myös kotiintoimitusta!
Suomi-Auto
2- Omisteinen
Kesärenkaat Michelin 18" Audin alumiinivanteilla pintaa 5mm
Talvirenkaat nastat Nokia Hakkapeliitta 18" alumiinivanteilla pintaa 9mm
Ulkonäkö & varustepaketit:
S-Line sisäpaketti
Metalliväri
LED-ajovalot
Sumuvalot
Musta sisäkatto
Mukavuus & sisätilat:
Bang Olufsen äänentoistojärjestelmä
Urheiluistuimet kuljettajan hierontatoiminnolla
NahkaAlcantara-verhoilu
Penkinlämmittimet
Lämmitettävä ohjauspyörä
Automaattinen ilmastointi
Sähkötoiminen takaluukku
Akkukäyttöinen lisälämmitin (Blow By Heater)
Teknologia & infotainment:
Navigaattori
Digitaalinen mittaristo
Bluetooth / Apple CarPlay / Android Auto
Monitoimiohjauspyörä
Turvallisuus & avustinjärjestelmät:
Mukautuva vakionopeudensäädin
Etäisyysvaroitin
Ruuhka-avustin
Audi Active Lane Assist
Kaistavahti
Kuolleenkulmanvaroitin
Audi Presence
Liikennemerkkien tunnistus
Nopeusvaroitin
Kaukovaloassistentti
Vaaratiedotukset
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Ajomukavuus & hallinta:
Sadetunnistin
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Käytännöllisyys & varusteet:
Avaimeton käynnistys
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHybridiauton plug-in latauspistokeHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkötoiminen takaluukkuTavaratilan turvaverkkoTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVarashälytinVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Käyttövoima | Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 48000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 220 kW |
| Huippunopeus | 239 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Toimintasäde | ~62 km |
| Akkukapasiteetti | 17.9 kWh |
| 1. käyttöönottopäivä | 9/2021 |
| Edellinen katsastus | 9/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2000 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2660 kg |
| Omamassa | 2150 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Musta |
| Rekisteritunnus | IPA-928 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

