Volkswagen Transporter
Volkswagen Transporter (vm. 2021)
Korkotarjous 1,99% Hyödynnä kampanjaetu ja hanki unelmiesi auto edullisella 1,99% korolla + Kulut.
Kampanja voimassa 15.04-15.05 Edellyttää hyväksytyn rahoituspäätöksen Santanderilta
Kysy myös kotiintoimitusta!
Alv-Vähennys Kelpoinen
1-Omisteinen Suomi-Auto
Merkkiliikkeen huoltokirja, Viimeisin huolto 163tkm
Kesärenkaat 6mm pintaa Peltivanteilla
Talvirenkaat 6mm pintaa Peltivanteilla
Vaneroitu tavaratila
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kaukosäätimellä
Navigointijärjestelmä
APP-Connect
Pysäköintitutka
Vetokoukku
Ilmastointi
Vakionopeudensäädin
Start / Stop järjestelmä
Monitoimi ohjauspyörä
Penkinlämmittimet
Ajotietokone
Sadetunnistin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Radio
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- AjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäBluetoothHuoltokirja: SähköinenIlmastointi: ManuaalinenKahdet renkaatKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)MonitoimiohjauspyöräNavigointijärjestelmäOhjaustehostinPenkinlämmittimetPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBVakionopeudensäädin: PerinteinenVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Pakettiauto |
| Korimalli | Pitkä - Matala |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 183000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 181 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 159 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 3/2021 |
| Edellinen katsastus | 3/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2500 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omamassa | 2064 kg |
| Istumapaikat | 3 |
| Väri | Valkoinen |
| Rekisteritunnus | IZK-822 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

