Skoda Superb
Skoda Superb (vm. 2018)
Kesärenkaat 8mm pintaa 17'' Skodan Alumiinivanteilla
Talvirenkaat nastat Nokia 5mm pintaa 17" Alumiinivanteilla
Viimeisin huolto 212tkm, Jakohihna vaihdettu 130tkm
Led-Ajovalot
Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella / kaukosäätimellä
Lämmitettävä ohjauspyörä
Ambient Lightning
Canton äänentoisto järjestelmä
Navigaattori
Apple Car Play / Android Auto
Sähköinen vetokoukku
Pysäköintikamera
Pysäköintitutka edessä ja takana
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Sähkötoiminen takaluukku
Nahka / Alcantara verhoiltu urheiluistuimet
Sähkösäätöiset istuimet 3-Muisti toiminnolla
Automaattinen ilmastointi
BLIS ( Kuolleen kulman varoitin )
Kaistavahti
Mukautuva kaista ohjaus
Liikennemerkin tunnistin
Risteävän liikenteen varoitin
Kuljettajan vireystilan vahti
Törmäys varoitin
Automaattiset kaukovalot
Avaimeton käynnistys
Avaimeton Avaus / Lukitus
Start/Stop järjestelmä
Monitoimiohjauspyörä
Sadetunnistin
Ajotietokone
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Isofix
Penkinlämmittimet edessä ja takana
Kiiltolistat
Kattokaiteet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkökäyttöiset peilit
Sähköisesti koria vasten kääntyvät peilit
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Nahkainen ohjauspyörä korkeus ja syvyys säädöllä
Mukiteline
Kyynärtuki edessä ja takana
Tarkista ilmoituksen tietojen paikkansapitävyys myyjältä.
Ajoneuvon varusteet
- Adaptiiviset ajovalotAjonvakautusjärjestelmäAjotietokoneAudio-liitäntäAvaimeton käynnistysBluetoothHuoltokirja: SähköinenHätäjarrutusavustinIlmastointi: AutomaattinenIsofix-valmiusKaadettavat takaistuimetKaarrevalotKahdet renkaatKaistavahtiKatveavustinKeskuslukitus: AvaimetonKeskuslukitus: KaukosäätöinenKevytmetallivanteetKäynnistyksenestoLED-ajovalotLuistonestojärjestelmäLukkiutumattomat jarrut (ABS)Lämmitettävä ohjauspyöräLämmitettävä tuulilasiMonitoimiohjauspyöräMäkilähtöavustinNahkaverhoiluNavigointijärjestelmäNopeusrajoitus -tunnistinOhjaustehostinPenkinlämmittimetPeruutuskamera: Kamera takanaPolttoaine- / akkukäyttöinen lisälämmitinPysäköintiavustinPysäköintitutkaRengaspainevalvonta -järjestelmäSadetunnistinStart-stop-järjestelmäSumuvalotSähkökäyttöiset ikkunatSähköpeilitSähkösäätöiset istuimet: MuistillaSähkötoiminen takaluukkuTurboTurvatyynytTörmäysvaroitinUSBUrheiluistuimetVakionopeudensäädin: MukautuvaVetokoukkuÄlypuhelimen integrointiÄänentoistojärjestelmä
Tekniset tiedot
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vuosimalli | 2018 |
| Mittarilukema | 210000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Teho | 140 kW |
| Huippunopeus | 226 km/h |
| Iskutilavuus | 2 cm3 |
| Keskikulutus | 5.1 l/100km |
| Kaupunkikulutus | 6 l/100km |
| Maantiekulutus | 4.6 l/100km |
| Akkukapasiteetti | 0 kWh |
| Co2-päästöt | 135 g/km |
| 1. käyttöönottopäivä | 5/2018 |
| Edellinen katsastus | 5/2025 |
| Vetokyky jarruilla | 2200 kg |
| Vetokyky jarruitta | 750 kg |
| Kokonaismassa | 2325 kg |
| Omamassa | 1685 kg |
| Istumapaikat | 5 |
| Väri | Ruskea |
| Rekisteritunnus | JKT-356 |
Jätä tarjouspyyntö
Lähetä yhteydenottopyyntö helposti lomakkeella, olemme sinuun pian yhteydessä!
Rahoitusesimerkki
Ota yhteyttä
Ark. 10.00-18.00
La 10.00-15.00

